| medyth a întrebat:

Buna TPU as dori sa stiu am o imprimanta hp photosmart c4780 si azi mi-am cumparat cartuse noi si mi-am instal windows acum 2 zile si l-am instalat am bagat cidiu de la imprimanta ca so instalez simi da eroare cica de la ceva de la windows ce este dau funda happy

Răspuns Câştigător
| razzysays a răspuns:

Cauta driveru' de pe un site ceva de la HP pentru versiunea ta de windows n acelasi timp dezinstaleaza si driveru bagat de tinewinking succes

1 răspuns:
| uav11 a răspuns:

Simi..."si-mi"! si altele...