| RaZvYtHeMaFiA a întrebat:

Buna TPU as vrea sa cumpar aceasta bicicleta dhs si vreau sa fac rost de numarul lor: http://www.compari.ro/biciclete-c104/dhs/2665-21v-p35658 350/pareri.html.Si imi spuneti niste pareri e una nu e buna.

3 răspunsuri:
| ozn2012 a răspuns:

Nu e bun link-ul

| trema89 a răspuns:

Vei avea mari pareri de rau daca o cumperi, arata bine dar e calitate foarte proasta, eu dupa 2 saptamani, mia picat pedala, in timp mi s-a rupt suspensia din furca, s-a defectat suspesia pe spate, nu mai mergeau schimbatoarele, franele s au rupt, mi sa spat camasa de la roata din spate, mi s-a rupt lantul, pedalierul avea joc, nu exagerez cu nimic, cand mi au furato mam bacurat

| 3mylyan a răspuns:

Parerea mea este ca la pretul ala e cam proasta.mai degraba strangi si tu mai multi bani si iti iei una mai buna.cu frane pe disk cv mai frumos.aia pe care vrei sa ti o iei are piesele cam proaste.nu o s ate tina mai mult de o vara daca mergi cu ea.