| IoanaaaaaaXD a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi dati linkuri pentru imagini de destop. Cele mai frmumoase imagini primesc funda big grin~!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wallpapers 3D for your PC http://www.zezet.tk

| ralluca15lp a răspuns:

Http://www.google.ro/search?hl=ro& sugexp=gsis, i18n%3Dtrue& cp=7& gs_id=s& xhr=t& cu=desktop& gs_sm=& gs_upl=& bav=on.2, or.r_gc.r_pw.& biw=1024& bih=681& um=1& ie=UTF-8& tbm

| ToMiZza a răspuns:

Deviantart.com

Scrii la search o categorie de imagini (ex: " sky " ) si iti da...
Sunt niste imagini superwinking happy

| IoanaaaaaaXD explică:

Pe langa imaginile astea, gasiti ceva funny mersi

| IoanaaaaaaXD explică:

As vrea niste imagini care, sa se vada pe tot ecranul multumesc big grin