| smiley16girl a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un aparat de fotografiat profesionist, ce-mi recomandati ( va rog daca puteti sa mentionati si pretul).

Răspuns Câştigător
| CristinaLorena a răspuns:

Asta e trasnet : http://www.emag.ro/......3820b165AA Funda?; 3

3 răspunsuri:
| aragon90 a răspuns:

Pai este stiu o gramada daca vei ex :Nikon l120 si e pe negru la 8milaone daca vrei unul foarte ieftin e la 2milioane samsunt st65 tot pe negru e sau unul la 469, 99 lei fine pix av280 black funda pls

| alTaiR96 a răspuns:

Eu iti propun sa iti iei Nikon D5100 e foarte bun dar costa 30 de milioane big grin