| consuelo12 a întrebat:

Buna TPUwinking As vrea sa stiu cu ce programa as putea adauga la o poza - lacrimi. Adica la poza mea sa adaug niste lacrimi pe fata...Mersi anticipat!

1 răspuns:
| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a răspuns:

Deci eu nu stiu nicuin raspuns vreiam doar sati zic ca ai acelasi nume ca mine.adica si mie mi se zice consuelo dar nu ma cheama asa, impresionant am ramas socata nu mai cunosc pe nimeni cu numele consuelo nici in Romania nici in Italia unde locuiesc acum