| tatiana123 a întrebat:

Buna TPU.As vrea si eu un cont de membership pe club penguin, ajutati-ma va rog. Dati mesaj privat sau la id tatiana_pitik10.

5 răspunsuri:
| KidDu` a răspuns:

Doamne feresthe`ma.
Ce crezi ca cineva plateste ca sa fie membership si dupa aceia iti da tie contul` laughingrolling on the floor
Doamnee. minte de gaina rolling on the floor

| mosora2002 a răspuns:

Toata lumea urmatorul site daca va faceti cont pe el ca la club penguin fara sa il activezi pe mail devii membru automat!
ltimatepenguinv4.me/? pg=play

| Shiatat a răspuns:

Stiu eu unul. Trebuie sa faci un cont nou poti cu acelasi nume sau altul.
http://ultimatepenguinv4.me/? pg=play&lang=en
Poti vizita evenimentele trecute.
Funda te rog frumos.

| GABRIELABODALE a răspuns:

Ai prostit la cap? eu am cont si sunt si membership...mi-am platit cu bani mei sa fiu .....deci nici odata nu ti-as da my cont in veci vecilor!

| moldytza a răspuns:

Ca sa ai un cont Club Penguin trebuie sa dai langa Login si iti faci un cont nou. Iar daca vrei sa fii membru trebuie sa platesti cu cardul