| anonim_4396 a întrebat:

Buna, TPU! Atunci cand intru pe magazin play nu se deschide aplicatia si pe google cand dau sa caut nu imi apare nimic. Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Pare a fi vorba de un telefon care nu e conectat la internet, deci ar trebui văzut ce fel de internet se folosește și dacă e pornit. De obicei scrie pe ecran că nu are internet.

| anonim_4396 explică (pentru halogen001):

Am conexiune la internet foarte bunahappy Nu scrie ca nu am internet, pur si simplu se blocheaza si ramane asa.

| cfrtobias a răspuns:

Ai dat cumva actualizare la "Android System WebView
" din magazin play?

| vandam500 a răspuns:

Reseteaza telefonul si dupa actualizeaza telefonul

| turcanmonica12 a răspuns:

Ai cont de google creat? Mai bine dă-i resetare și fa-ți un cont de google