| Oprea_Răzvan_2000 a întrebat:

Aveam in posesie o tableta pc (cu windows) si de ceva vreme nu o mai gasesc. Am intrebat membrii familiei si nici unul nu stia, insa ma gandesc ca poate cineva mi-a furat-o fara sa observ. (cand ma refer la faptul ca cineva posibil sa o fi furat, ma gandesc la unul dintre prietenii mei care au venit la mine, desi nu cred pe nici unul dintre ei in stare, nici macar nu am vreo banuiala) Stiti vreo metoda cum sa o localizez? V-as fi recunoscator, si clar ca ofer funda celui ce ma ajuta! Multumesc!

P.S. Scuzati daca am gresit categoria.

2 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Nu mai poti face nimic decat s-astepti.
Pustanii nu pot tine secret ceva mult timp si o sa se afle intr-o zi.
Fii persistent si intreaba-i pe toti daca au vazut sau auzit ceva.
Cauta pe siteuri, poate a pus-o la vanzare.

| Țoglă a răspuns:

De acum înainte poți să-ți instalezi pe toate dispozitivele portabile aplicația Prey pentru a localiza aparatul în caz de ceva.
Nu ai cum să o localizezi dacă n-ai avut nimic instalat pe ea, doar dacă o găsești tu pe după fotolii.