| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Cand descarc ceva de pe didactic.ro nu merge sa il deschid cu notepad sau orice altceva. De ce si cum pot deschide fisierele?

Răspuns Câştigător
| fuckeveryone a răspuns:

Cred ca stiu de ce. trebuie sa ai Wordu` in calc pentru a putea deschide documentele. Poti sa-l downloadezi de pe internet. Ca sa poti deschide fisierele trebuie sa ai programul in care sunt formate documentele. Adica cel mai bine e sa ai tot pachetul office pentru a putea deschide orice document happy

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Așa, de dragu' de a spune :
De ce ai postat aici, când există categorii precum "Tehnologie".
PS: Nu te obosi să-mi dai reply, că nu mă obosesc eu să-l citesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Categorie gresita.Intrebarea va fi mutata.Respecta regulamentul.