| AnotherAnswer a întrebat:

Care este cel mai bun telefon la bugetul de 1.000 lei?
Astept propuneri!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere il consideri tu ca fiind "cel mai bun telefon". Printre cele mai bune sunt acestea: http://l.profitshare.ro/l/3846472 Ti-as recomanda din ele P9lite 2017, maximum daca nu vrei sa treci de buget iei un P9 Lite la care adaugi o folie protectoare Alien surface http://l.profitshare.ro/l/3846475

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Huawei P9 lite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

+1

| DoarStefan a răspuns:

Nokia lumia 435 Funda?

| AnotherAnswer explică (pentru suntserios):

M-am uitat atent si am vazut ca este o versiune de p9 lite 2017 la nu foarte mare diferenta de pret, care credeti ca ar fi mai bun p9 sau varianta 2017?

| XYZ02 a răspuns (pentru CM7YRE):

Mergi pe P9Lite 2017 este ceva mai performant fata de 2016, dar cel mai important lucru la el ar fi camera ce este ceva mai buna.

| AnotherAnswer explică (pentru XYZ02):

Mulțumesc, a fost o alegere bestiala!