| Fllyyper a întrebat:

Cel mai bun telefon sh/nou pana in 1200 lei? Astept propuneri. Ms

3 răspunsuri:
| DariaHàhaa a răspuns:

Samsung Galaxy SIII, SIII mini si celelalte S- uri pana la cel SIII. laughing

| alexcs123 a răspuns:

IPhone 4s.

| Catalin7777777777 a răspuns:

Sa nu cumva sa faci prostia sa iti iei un Iphone, eu as alege Samsung galaxy s3, sau un Xiaomi, e drept...e o chinezarie, dar e mult Mult mai performanta decat S3. Sau...ai putea alege si Motorola Moto X, e si el un telefon foarte bun, + ca are si android 4.4 kitkat, si va primi update-uri pentru android tot timpul.