| Anaa939839393 a întrebat:

Care este diferenta dintre folie de sticla si folie de silicon!? Care este mai buna? Multumesc!

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Aia de silicon e bună la "balcoane"!
laughing

| CentyLox a răspuns:

Pai diferenta este doar de material. Recomand in special folie de silicon pe ecranele curbate tip S8 S9 etc.

| Anonima163333 a răspuns:

Una e de sticla, cealalta e din silicon.Mai buna e cea de sticla, protejeaza mult mai bine si daca iti scapi telefonul se va sparge ea, nu ecranul telefonului.
O seara frumoasa!winking

| SkyWaves a răspuns:

Pai cea de sticla te protejeaza mai bine la cazaturi decat aia de silicon dar atunci cand ai zgariat-o pe aia de sticla asa ramai cu ea. In schimb cea de silicon "se regenereaza" adica dupa ce se zgarie/ taie putin ea isi revine. Deci eu as zice sa iti iei folie de sticla.