| BughY a întrebat:

care ma poate ajuta si pe mine cu niste telefoane Android iefitine?big grin

Răspuns Câştigător
| McZone a răspuns:

Uite aici niste telefoane bune cu pretul sub 500 de lei :

Allview A4 All
Samsung Galaxy Y (Duos)
Nokia 500
Samsung Galaxy mini 2
Samsung Galaxy Pocket
HTC Explorer
Alcatel OT-991
Huawei U8510
HTC Explorer
Samsung Galaxy V
Sony Xperia Tipo
Motorola Defy Mini
Cam astea le stiu eu. Sper ca te-am ajutat. Funda?

3 răspunsuri:
| Annitu30 a răspuns:

De exemplu al meu e Samsung Galaxy Y si costa 350 lei

| sabinamaria656 a răspuns:

Buna! telefoane cu sistem Android ieftine nu pre exista.De la Samsung iti poti cumpara un Samsung Galaxy Y costa cam 400 de lei dar mai ieftine nu exista pentru. ca sistemul Android ridica pretul telefonului, daca vrei neaparat cu sistem Android de la 400 de lei in susu de gasesc telefoane cate vrei. Funda? happy

| sabinamaria656 a răspuns:

Buna! telefoane cu sistem Android ieftine nu pre exista.De la Samsung iti poti cumpara un Samsung Galaxy Y costa cam 400 de lei dar mai ieftine nu exista pentru ca sistemul Android ridica pretul telefonului, daca vrei neaparat cu sistem Android de la 400 de lei in susu de gasesc telefoane cate vrei. Funda? happy