| automobile a întrebat:

Caut un program cu care sa pot sa inregistrez o melodie asemanator ca intr-un studio adevarat, imi puteti da link va rog? !

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Poti folosi cu incredere Adobe audition. Are multitrack ceea ce-ti permite sa inserezi negativul intr-un track si track-ul urmator sa-l setezi pentru inregistrarea de pe microfon.

Ca intr-un studio nu vei putea inregistra totusi 100% fara un microfon de studio si o camera acustica speciala, insa cu placa de sunet potrivita si un microfon cat de cat ok poti inregistra suficient de bine.

2 răspunsuri:
| Antonescu13 a răspuns:

Îţi recomand să încerci Adobe Audition => http://www.adobe.com/ro/products/audition.html

| Axin_Luci_1984 a răspuns:

Dj studio 5 pe tel pe magazin play