| MG_Gigi_1986 a întrebat:

ce imi puteti spune despre siteurile de sondaje online ca sondajro.com sau mixfag.com.vreau raspunsuri sincere doar de la cei ce au incercat asemenea siteuri.Sunte serioase si platesc sau sunt doar scamuri? Va multumesc.

8 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Am mai scris si la alte persoane ce au intrebat de sondajero
pana acum nu am gasit nici o persoana care sa fi primit bani de acolo
plus ca persoanele care au ajuns la 500 de euro au descoperit contul de acolo inchis...asa ca poti sa tragi o concluzie
intrebarile se repeta dar sunt contorizate... unde ai mai vazut asa ceva?
daca te uiti au reclame google si datorita traficului sau clickurilor cine are siteul ia bani...asa ca eu zic ca este pierdere de timp
eu de luat bani am luat de aici:
http://www.daedalusonline.ro/
nu sunt multi dar nici nu am transpirat
in functie de cerinte esti selectat si primesti cate un sondaj sau doua pe luna(nu 4 ca pe sondajero)
in caz in care corespunzi primesti puncte...iar cand ajungi la puncte in valoare de 10 euro poti sa faci cerere de plata si daca ai cont primesti acolo
asa ca sa faci o comparatie intre unul si altul

| MG_Gigi_1986 explică (pentru Q69):

Mai da-mi siteuri de incredere in care pot face sondaje si sa primesc bani.

| DeyCj a răspuns:

Nu sunt așa ceva.Ce este pe internet sunt doaf țepe care te fac să muncești în mod inutil.Mai bine un loc de muncă decât să pierzi vremea cu așa ceva.Succes

| laurlaura a răspuns:

Uite aici informatii despre unul din care se scot si bani http://bit.ly/VUoqKS

| andaa89 a răspuns:

Sondajro este o vrajeala. Daca vrei sa faci bani incet, dar sigur intra aici: http://www.clixsense.com/? 4703565. Nu faci 1000 euro intr-o luna cum promit altii si nu platesc, dar sunt si astia niste banuti. Dovezi de plata se pot vedea pe forum. Bafta!

| andaa89 a răspuns:

Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te aici: http://www.clixsense.com/? 4760603. Banii ii retragi in Paypal, pe forum sunt adeverinte de plata.

| axell890 a răspuns:

Alaturate gratuit liderului mondial Clixsense care te plateste pentru fiecare reclama vizionata.Acceseaza ghidul & http://roclick.blogspot.ro/p/blog-page_31.html
& incepatorului Clixsense si afla care sunt metodele de a castiga bani cu ajutorul acestuia. Dupa de te-ai inregistrat vei avea posibitatea de a accesa forumul unde sunt prezentate dovezile de plata(Payment Proofs) ale utilizatoriilor din intreaga lume