| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste siteuri cu sondaje online care se platesc cu vouchere online pentru ca nu am pay pal?
Multumesc anticipat
Dau funda

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu merită să te chinui cu sondaje online, și cu și fără paypal.

| DoctorOtker22 a răspuns:

Nu merita sa faci sondaje online sunt platite foarte prost 0.50, 0.60 dolari /euro plus ca gasesti foarte greu sondaje mai mult de 2 nu cred ca ai cum sa faci pe zi asta cu conditia sa fie disponibil vreun sondaj. daca ar fi sa faci bani destul de simplu ar fi sa faci pe yotube muzica de relaxare cu sunetu, ploii, a valurilor, de pian etc sunt unele site-uri care iti ofera imagini, sunete no copyrigt, problema e ca trebuie sa ai si un pic de noroc sa intre in algoritmul yotubu-lui sa fie promovat eu de exemplu la un videoclip in 5 luni am facut peste 2 mil de vizionari la altele nici 10k.