| yoyoalecs a întrebat:

Ce smartphone-uri (firma) au cele mai bune procesoare, in special pentru jocuri si net.Imi puteti da si exemple, undeva pana in 1.500-1.600.FUNDA! 1

1 răspuns:
| Mozololo a răspuns:

Pai daca nu ma insel IPhone se numara printre cele mai bune telefoane din lume(asa zic directorii de la Apple). Insa Samsung este si ea o firma destul de mare care pana in prezent a ajuns destul de sus prin intermediul Samsung Galaxy(toate editiile+tablete).
Si HTC este inca o firma foarte buna care fabrica smartphone-uri geniale(insa acestea sunt mai mult pentru domeniul Business(afaceri)). Insa si acestea sunt putin cam scumpe.
Ultima firma ar cam fi Nokia care de zeci de ani fabrica telefoane care mai bune care mai prosate insa de cele mai multe ori telefoane/smartphone-uri destul de bune si chiar foarte accesibile ca pret.
Sper ca te-am ajutat cat de cat.