| Xoniaa a întrebat:

Ce telefon este mai bun? Samsung Wave 575 sau Nokia Asha 311?
Am avut Wave 575 si mi s-a stricat si m-am gandit la Nokia si vreau sa vad ce ziceti ii mai bun? Sau sa imi iau ca inainte ( mi se pare ciudat laughing ) Sau stiti unu mai bun pana in 1.000 lei?

Răspuns Câştigător
| FantaZEW a răspuns:

Parerea mea e ca Nokia Asha 311 este mai bun :o3 Sau daca vrei Incearca Lg l3 sau uite aici un site de telefoane www.telefonultau.eu

1 răspuns:
| Emy123456789 a răspuns:

Daca vrei un telefon bun pana in 1000 lei, intra pe eMAG si cauta Sony xperia u(800lei).Are camera de 5mp si procesor dual-core 1GHz intra pe youtube si cauta,, review Sony xperia u telefonul tau,, sau daca nu iti place cauta si xperia miro.