| Ellen9889 a întrebat:

Buna TPU.Cine stie ce este programul Family pentru calculator.Parintii mei vor sa il instaleze, deoarece imi spun ca este pentru binele meu. Vreau sa aflu daca imi va limita accesul la internet, daca parintii vor putea vedea site-urile pe care eu le accesez si mai multe despre el.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Http://www.spyarsenal.com/familykeylogger/
Gasesti aici toate informatiile de care ai nevoie!

1 răspuns:
| kr37zu a răspuns:

Cred ca este un "Keyloger", un program care inregistraza ce faci tu la calculator dar e posibil sa poata limita si accesul pe unele pagini de internet. Oricum pot fi sparte astfel de programe.