| Cristina_Crissu_1991 a întrebat:

Cine stie cum poţi sa descarci direct in cardul SD aplicatii din Magazin Play?

Răspuns Câştigător
| GabrielStn a răspuns:

Mergi la Setari-Stocare/Aplicatii ( depinde de telefon), sau ceva de genul si cauta "Locatie primara pentru descarcari"si alege cardul SD. Bafta!

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

La unele telefoane cu setari implicite NU poti sa descarci direct jocuri sau aplicatii pe cardul SD.

Se vor descarca in memoria interna a telefonului, insa le poti muta si pe card.

| Cristina_Crissu_1991 explică:

DeyuTzZu multumesc, dar nu cred ca pot descărca, am LG L65. Mulţumesc și ţie GabrielStn.