| andrey88 a întrebat:

Cu ce program pot vedea care aplicatie imi consuma din puterea procesorului?

2 răspunsuri:
| AliceThai a răspuns:

Nu e nevoie de un program special, apasa Ctrl+Alt+Del (deci toate odatahee hee si mergi la Processes - acolo vezi toate procesele si cat consuma ele, cpu si ddr

| AragorN88 a răspuns:

Daca ai Windows, deschizi Task Manager dand click dreapta pe taskbar (bara de jos) si selectand "Start Task Manager" sau apasand CTRL + ALT + DEL. Dupa ce l-ai deschis alegi tabul Processes, la coloana CPU iti arata cat % din procesor comsuma fiecare aplicatie.