| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea șterge definitiv contul de Facebook daca nu mai știu adresa de mail și parola? Am incercat in mai multe feluri dar mă trimite la mail, dar nu îl mai știu. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Blonduuuuuuu a răspuns:

Ai nevoie de niste prieteni care au Facebook ca sa-ti dea report precizand ca contul e fals si in scurt timp cei de la Facebook o sa-l stearga.

| lazar123 a răspuns:

Trebuie sa ii spui unui prieten să îți de-a report și o sa îl șteargă

| CleanHeart a răspuns:

Nu ai ce sa faci fara cele mentionate mai sus incearca sa dai multe reporturi in fiecare zi la mine asa s-a sters dupa 1 an.