| Sisjjssjjsjs a întrebat:

Salut! Maică mea a avut niște probleme cu Facebook-ul și s-a delogat. Normal n-ar fi o problemă doar că nu merge nicio parolă care ar putea fi, le-am încercat pe fiecare de minim 3 ori, nimic. Nu este logată cu adresa respectivă pe e-mail, deci nu poate trimite codul pe mail pentru a-și schimba parola. Când ar fi de logat cu adresa respectivă pe mail spune că nu există dar dacă ar fi să o folosească pentru un cont nou apune că este deja luată. Mai este posibil să se logheze? Este posibil măcar să șteargă contul respectiv?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca are Chrome cauta parola aici: chrome://password-manager/passwords