| Iordacheionelmarian a întrebat:

Bună TPU, cum fac și eu să prind nick jr pe cablu Digi tv analogic, mă interesează doar pe analogic, îl prindeam înainte dar am dat din greșeală resetare la tv și nu mi-l mai găsește. Dau FUNDĂ

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://www.digi.ro/servicii/televiziune/analogica/analogic
Daca nu-l gasesti in lista inseamna ca l-au sters. Daca il gasesti in lista si tu nu-l ai inseamna ca TV-ul tau are o problema, nercunoscand frecventa pe care s-a muta canalul.

Bula
| Bula a răspuns:

In grila analogica nu mai este.
Inchiriaza de la Digi un decodor digital (compatibil cu televizorul) si vei putea vedea toate (peste 200) canale difuzate, pentru doar 5 lei lunar in plus.