| anaanutza01 a întrebat:

Buna,TPU,Cum pot afla daca am virusi?Am antivirus Avira AntiVIR Personal-free antivirus,daca am cum pot afla?Cine imi raspune bine dau funda!

Răspuns Câştigător
| LauncherS a răspuns:

SAAAAU...intri in my computer si selectezi localurile pe care le ai cu click dreapta(d, c sau daca ai si e) si in lista aia trebuie sa apare gen"Scan with avira antivir" si apesi pe el.Asta iti va scana tot calculatorulwinking daca nu te descurci zi-mi ca te voi ajuta cu placere

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca e activat, te atentioneaza el cand ai virusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa dai clic pe antivirus, de obicei il gaseti jos in bara si sa-i dai sa scaneze calculatorul(full).