| MmarinaMadalina a întrebat:

Cum pot sa pun lumini pe o poza... fara sa folosesc photoshop.FUNDA.Am vazut multe poze editate cu lumini ca in poza urmatoare.
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:15, s:30&biw=1024&bih=544

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

POti pune si cu photoscape, pui peste o poza si modifici opacitatea dar se va vedea cam inestetic tot cu photoshop se vede cel mai bine dar de ce nu vrei cu photoshop? nu ai? cauta pe net sa il downloadezi big grin

3 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

PhotoScape

PhotoShop

PhotoShine

iFoxSoft Photo Collage

Magic Photo Editor

Photopainter

PhotoInstrument

| Marutza a răspuns:

Sa folosesti Photoscape big grin

| MmarinaMadalina explică:

Am si photoshop cs 3... dar nu prea stiu sa il folosec.big grin