| CreEppY a întrebat:

cum sa rezolv problema cu un metin care atunci cand ma cam teleportez se inchide brusc, sau da Abnormal program termination microfost framework, ceva de genu.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Incearca sa schimbi compatibilitatea clientului, dar de multe ori tot asa face, este eroare de la client, am uitat sa-ti spun, incearca sati bagimmicrosoft franewirf orice versiune dar de preferat 3-4 dar si 2 este buna, dupa ce instalezi aceste programe schimbi compatibilitatea, adica daca ai windows 7, faci asa click dreapta pe clint/properties/compatibility/bifezi casuta cu compatibility mode si de acolo selectezi xp, daca ai xp tot asa se procedeaza doar ca alegi sa fie compatibil cu windows 2000

1 răspuns:
| IonutGaby a răspuns:

A mers?