| anonim_4396 a întrebat:

Cunoaște careva cumva ceva aplicație sau ceva cu care să trimiți mesaje pe Facebook, dar când trimiți acele mesaje și sunt citite, sa se șteargă automat (și de la cel care trimite și de la cel care primește.)?
Am văzut ceva asemănător la un film numit Dark web, iar scrisul din mesajele trimise erau negru și foarte gros, iar imediat după ce erau citite mesajele, pur și simplu dispăreau.

Mă puteți ajuta?
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Andrei8920 a răspuns:

Nu stiu de ce ai vrea asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Andrei8920):

Eu nu știu de ce nu răspundeți la întrebare, fara să mă mai întrebați toate căcaturile.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știu că le poți sterge manual, timp de zece minute de la expediere (dispar si din chatul tău, si din chatul interlocutorului, indiferent dacă e sau nu citit de acesta).
Ce vrei tu, nu stiu ce sa zic, dar vezi dacă îți ajută acest link:
http://support.signal.org/......g-messages

| PainTech a răspuns:

Exista site-ul https://privnote.com/.
Iti scrii mesajul acolo, copiezi linkul si il trimiti persoanei respective pe Facebook.

Iti poti pune si adresa de mail si vei primi notificare cand persoana respectiva a citit mesajul.