| TheQuestioner a întrebat:

Buna TPU :D vreau sa imi iau un XBox 360 Kinnect, si as vrea sa imi iau jocul Kinectimals, ca sa joc jocul pot sa imi iau doar senzorul Kinnect ( http://www.altex.ro/kinect-sensor-xbox-360-joc-kinect-ad ventures ) sau trebuie sa imi iau si XBox-ul ( http://www.altex.ro/......c-joy-ride ). Nu ma pricep, si nu am pe cine intreba ca nimeni nu are dintre cunoscuti, si sincer as cumpara doar senzorul (doar e mai ieftin ) dar nu stiu daca merge jocul Kinectimals :D. Va rog ma puteti ajuta :o3 :D!

Răspuns Câştigător
| kurinkita a răspuns:

Sa lamurim o chestie: Ai sau nu un Xbox 360? Daca ai, atunci ai nevoie doar de Kinect. Daca nu detii un Xbox 360, nu faci nimic doar cu Kinect-ul. E doar un perhiperal al consolei (gandeste la gamepad-urile care vin cu consola, e acelasi lucru, doar ca la asta de maimutaresti doar).

Pe simplu:
Ai Xbox 360 - cumperi doar Kinect.
N-ai Xbox 360 - cumperi si un Xbox si Kinect-ul.

1 răspuns:
| alexandruhasna1999 a răspuns:

Buna,am eu un xbox360 kinect cu 3 jocuri:Adventurkinect, Nfs, Gta V, toate la doar 1100 lei. Daca doresti contacteaza-ma:0784753384