| Mellie00 a întrebat:

Daca imi fac un cont nou de windows si il sterg pe cel vechi imi recuperez memoria ocupata in local disk C? Stiu ca e o intrebare ciudata, dar as vrea sa stiu.

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Nu recuperezi memoria din C...

| abcde12345 a răspuns:

Pai faci asa : Coiezi ce ai pe /:c in /:d happy si apoi formatezi TOT mnai putin partitia D.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Faci partia pe un drive nou adica faci un d si nu stergi c! dar asa trebuia sa faci de la inceput instalezi windowsu in d o sa ramai cu datele in c dar o sa ai si vechiu windows in c,cel mai bine e sa iti salvezi datele pe stick,dvd, cd, sau ce vrea inimioara ta si rezolvi problema.

| trancec a răspuns:

Preferabil cind se formateaza win sa se faca o partitie noua pe c