| Shailene a întrebat:

Am o intrebare: am avut un cont pe acest site si as vrea sa il recuperez. Mai exact as vrea sa sterg o intrebare pe care am pus-o si acum regret.
Multumesc.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu cred că se mai poate recupera un cont, odată ce ai solicitat ștergerea lui.
Vezi, de aceea adminii oferă timp de gândire, ca voi să fiți siguri că vă doriți acest lucru. Doar că unii dintre voi sunteți prea grăbiți, ori mult prea furioși și cereți automat ștergerea contului. Și vi se împlinește dorința...
Poți întreba la contact, dacă e posibil acest lucru (mă îndoiesc, dar dacă tu ești optimistă, Doamne-ajută!)
Dacă vrei să ștergi vreo întrebare din contul tău actual, atunci e simplu. Intri aici https://www.tpu.ro/intrebarile-mele/ și dai click pe "șterge". Pe urmă, deschizi adresa de email și dai click pe linkul care ți se spune. Când urmezi toți acești pași, va apărea mesajul "Întrebarea a fost ștearsă".

| Shailene explică (pentru floresdemayo):

Buna! Multumesc pentru raspuns.
Dar mai e ceva: eu m-am logat cu o adresa de mail veche. Intre timp, am facut una noua. Nu mi s-a trimis nimic prin mail, deoarece adresa nu e adevarata. O pot schimba cu cea adevarata?

| floresdemayo a răspuns (pentru Shailene):

îți poți schimba adresa/parola de pe acest site, ori de câte ori vrei tu. Introduci noua adresa de email în spațiul liber, pe urmă trebuie să tastezi din nou parola și la final dai click pe "Modifică".
https://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/