| RaduDidactic a întrebat:

daca pe mine m-a blocat un prieten mai exista vreo sansa sa ma pot debloca eu singur? Va rog va dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| qwerty101010 a răspuns:

Nu te poti debloca singur. Numai daca prietenul tau va dori sa te deblocheze atunci da, dar altfel nu poti face nimic sad. in schimb poti intra de pe un alt cont sa ii vezi profilul prietenului tau si tot ce posteaza, etc. Sper ca te am ajutat, funda? happy

5 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Nu. de ce?
e alegerea prietenului tau nu a ta. Nu il poti obliga.

| PiinkSmiile a răspuns:

Nu

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Din pacate nu se poate.Tot ce poti sa faci este sa iti faci un alt cont pe care nu te are la lista de block

| KoaLaBoY a răspuns:

Nu poti face asta deoarece prietenul tau ti-a dat block ca sa nu mai aiba de aface cu tine, nu poti sa-ti dai singur unblock.

| ilovedark a răspuns:

Nu