| Marselina a întrebat:

Dau fundita! :*
Nu mai pot sa dau like-uri sau sa postez pe Facebook. E posibil sa fi primit report. In cat timp isi revine?

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

E de la ei ceva problema. Si eu am crezut initial ca mi-au blocat contul si am primit report dar sunt mai multe persoane care se confrunta cu problema asta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu functioneza Facebook. La inceput functiona dar nu am putut sa dau like sau sa comentez la o postare, asa ca m-am deconectat. Cand am vrut sa ma conectez din nou nu am mai putut happy probabil e de la ei

| DaniGl a răspuns:

Nu ai primit report, este de la ei.Probabil sunt lucrari de mentenanta.