| LosSantos12 a întrebat:

Buna TPU.De 3 zile imi apare un bluescreen(Windows 8) cu eroarea NMI_HARDWARE_FAILURE.Am curatat unitatea, m-am uitat la ram, dar totul este in regula.Am inceput sa o primesc din ce in ce mai des.Cer raspuns urgent.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ti-l da Google, ia intreaba-l!

| LosSantos12 explică (pentru K0sti):

L-am interbat, dar cum nu am gasit am ajuns in final la TPU si un raspuns sarcastic nu ma ajuta deloc.

| K0sti a răspuns (pentru LosSantos12):

E pe naiba, ia vezi: http://bfy.tw/3QHm

Daca nici pe Google nu sunteti in stare sa cautati, apucati-va de alte sporturi si donati calculatoarele alea, poate unii mai saraci chiar stiu ce sa faca cu ele...

| LosSantos12 explică (pentru K0sti):

Tu chiar crezi ca nu am incercat ce imi da pe Google? Multumesc pentru nimic. Daca nu ai un raspuns clar la o intrebare, nu ai ce cauta pe TPU.Vad ca esti destul de apreciat deci de ce nu poti sa intelegi ca am intrebat pe TPU doar pentru ca nu am gasit nimic? Folosesc TPU numai ca o ultima solutie.

| K0sti a răspuns (pentru LosSantos12):

Nu cred ca ai incercat toate solutiile puse la dispozitie de Google! Dupa 1 saptamana de munca sustinuta si teste, poate te cred!

| cristimihailov a răspuns:

Cel mai comun ar fi de la drivere instalate gresit