| dii01 a întrebat:

Buna TPU:* De cateva zile nu ma mai lasa sa dau comm-uri pe facebook si nu stiu de ce.M-ar putea ajuta cineva cu o explicatie?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ti-a raportat cineva un comentariu si facebook ti-a blocat facilitatea de a mai da commuri pe o perioada determinata, cateva zile.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel dar trebuie sa astepti cateva zile si se va rezolva de la sine.Ei...asa mi s-a intamplat mie.Apropo...cum te numesti pe facebook?

| Irena97 a răspuns:

Cineva ti-a facut raport, de aia. Oricum dureaza cam 3-4 zile pana te deblocheaza.