| FallingInReverse89x a întrebat:

Hello TPU.happy
Am si eu o problema la Facebook. Am dat click din greseala pe chestia aceea " Switch FaceB00K To Different Colours " Si mi s-a incarcat ceva pagina dar am inchis-o repede. Mi-a aparut ceva legat de comentariile de pe Facebook, ca nu voi mai putea lasa comm-uri nu stiu cate zile. Nu stiti cate zile dureaza asta? rolling eyes Sau cum pot face sa revina la normal? Devine stresant... straight face
Funda.

1 răspuns:
| xlr8rq1 a răspuns:

Chestia aia este un virus!
Da-i un scan PC-ului sa vezi daca ai luat virusi.
Si afectarea Facebook-ului este pe timp nedeterminat! Poate dura o zi, o ora, o luna...