| RaulBRB a întrebat:

Buna TPU de ce nu pot adauga poze pe facebook imi scrie asa A apărut o problemă cu cererea. Lucrăm să o rezolvăm cât mai repede"... DAU FUNDA care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| emylian92 a răspuns:

Incearca cu alt browser. Opera sau ceva

4 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Da, asteapta putin si incearca din nou.

| charleslouboutin a răspuns:

Esti dependent de facebook..nu mai ai aer sau ce? E de la ei...ai rabdare ca o sa isi revina!

| CersetoruVesel a răspuns:

Si eu am patit asa trebuie doar sa astepti incearca maine dimineata
daca nu s-ar putea sa fie o problema de la fisier cred

| YakuzaM a răspuns:

Din cauza ca serverul este suprasolicitat! incearca sa astepti ceva timp si apoi mai incarca pozele odata!