| LoCkEd02 a întrebat:

De curand am si eu un abonament la Orange care se numeste Colibri MIx de 14 euro. Intrebarea este ca am internet nelimitat sau nu? Cei de la orange mi-au zis cai nelimitat si asa scrie si pe contract dar vad ca, cand dau la Cronos imi zice 70 MB si nu stiu ce sunt cu aia?

Răspuns Câştigător
| RawGrey a răspuns:

70 MB inseamna ca nu este nelimitat. Ai doar 70 MB trafic. o pagina cam ca TPU are 1 mb. deci iti dai seama cam cat poti naviga.