| raxman7 a întrebat:

Deci acum cateva zile am fost deconectat de la internet din cauza ca nu am platit factura.In fine,am platit-o si sunt conectat, dar routerul meu wi-fi inca "crede" ca nu am internet.Cum as putea sa rezolv problema?(un restart, o schimbare de IP etc.)

Răspuns Câştigător
| gabriel87000 a răspuns:

Pai specifica si tu la ce companie ai net. pune si tu idu si parola care tio dato aia.pai intai baga in unitate cablul ala sa-si faca setarile iar dupa conecteazal la ruter. daca nu suna la aiai de companie sati rezolve problema