| Anonim420420 a întrebat:

am o problema cu routerul meu wifi! Deci stau pe telefon pe Facebook, etc si dintr-o data ma trezesc ca am wifi dar nu si internet? Cand ma uit la router isi da restart dar isi da degeaba ca tot nu porneste netul pana nu i dau eu manual, chestia asta o patesc de 2 ori pe zi cam asa, care sa fie problema? Cum as putea sa rezolv?

1 răspuns:
| Elena_Delia_1998 a răspuns:

Pai si moe mi se intampla la fel dar cred ca e de la rutar iar telefonil iti arata internet fals dar poate fi si de la un stalp.
Sper ca te-am ajutat.