| George8686 a întrebat:

Va salut. Am o peoblema cu pc-ul. Dupa o peioada de functionare conectat la internet se blocheaza si nu isi revine pana nu dau restart. Asta se intampla doar conectat la internet. Cand nu e conectat e totul ok. Ce ar putea fi? Ma gandisem pe moment la procesor dar atat timp cat functioneaza deconectat de la internet m-am razgandit. Astept pareri si sfaturi. Multumesc

Răspuns Câştigător
| elycrissro a răspuns:

George eu ma gandesc la placa ta de retea si la driverul placi de retea.

Daca ai placa de retea dedicata incearca sa o folosesti pe cea de pe placa de baza, eliminand drivarul placi dedicata, daca incarca driverul automat din Windows, scoate placa si mergi doar pe cea de pe placa de baza, incearca mai intai sa faci update la placa de retea dedicata.

Mai poate fi un conflict intre drivere, exista si aceasta posibilitate, iar aceasta e cam greu de depistat.
Indicat incearca sa faci schimb cu un prieten pentru o zi, la placa de retea, atunci iti vei da seama concret de problema hardware sau software.
http://www.byetsoft.com/......un-an.html