| Andrei117 a întrebat:

Deci am un Samsung Galaxy I5500 - Galaxy 5 si am intrat in download mode...Mi-a aparut robotu ala care sapa si scrie sub el "Downloading..."
Am vrut sa ies din download mode si n-am stiut cum asa ca am scos bateria.
Acum cand vreau sa-l pornesc imi apare sigla Samsung si dupa aia imi arata iconita unui pc care este legat de tel:
PC----@----TEL
@ fiind un semn de eroare.
Solutii va rog crying

1 răspuns:
| Marius_Octavian_Anghel_1988 a răspuns:

Ai reușit să-i dai de cap erorii? tocmai mi s-a întâmplat și mie ieri și nu știu ce să-i fac.