| SwettyCat a întrebat:

Din ce ar putea fi facute OZN-urile? Funda pentru cel mai bun raspuns!

P.S. : Vreau imaginatie imbinata cu tehnologie.

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Fiecare civilizatie extraterestra isi construieste navele spatiale din materialele care sunt pe planeta lor
sau planetele invecinate.
Important e scutul de protectie care inconjoara nava spatiala.

| hummmer a răspuns:

Din multă imaginaţie umană.OZN-urile nu există, arată-mi unul real, palpabil nu poze cu lumini.

| SierraTomphson a răspuns:

Ar putea fi facute din roci spatiale, din fier de pe marte, pentru beculete ar putea folosi lumina stelelor...

| Yaoi4Me a răspuns:

OZN-urile ar putea fi facute dintr-un material din spatiu necunoscut rasei umane thinking