| asdfghjkldodo a întrebat:

Din greseala nu mai stiu cum am facut ca jos in bara in dreapta unde e ceasul era o sageatain sus si am facut ca sa nu mai fie si acum imi apar in sir toate droaiele de programe. Mentionez ca am Windows 7. Ma puteti ajuta ca sa fac sa reapara sageata aia? fuuuuundaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Dalidah a răspuns:

Daca dai click dreapta pe bara de jos, gasesti "Properties". Apoi in primul tab ai "Notification area". Apasa "customize" si debifezi ultima optiune" Always show all icons and notifications on the taskbar" (ar trebui sa fie selectata acum). Merge?

2 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Click dreapta pe bara -> properties -> "notification area" Customize -> debifezi casuta din partea de jos: "always show all icons and notifications on the taskbar"

| Bitza91 a răspuns:

Click dreapta pe bara de langa ceas, Properties, Hide Innactive Icons si gata