| CataLyNPop a întrebat:

Doresc sa achizionez un xbox one.
cum se cumpara jocurile?

3 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Jocurile le poti cumpara atat din magazine cat si online cu cardul. Pentru a putea juca online trebuie sa platesti un abonament XBOX live.

| Onut_Dumitriu_1997_IJmA a răspuns:

Nu recomand sa iti cumperi! in fiecare luna trebuie sa dai in jur de 50 de euro sa te poti juca online si ca sa te poti juca orice joc mai intai il cumperi prin abonamentul asta si dupa il joci

| Albu_Loredana_1994 a răspuns:

Platesti abonament pe xbox live sau le achizitionezi cand vrei tu de aici:
https://goo.gl/oPh7B5