| Destroid a întrebat:

Doresc sa achizitionez o boza portabila si nu ma pot decide care dintre Boxa portabila PHILIPS BT100A/00 vs. Boxa portabila bluetooth Canyon CNS-CBTSP1B. Ma puteti ajuta cu niste idei si argumente?

Răspuns Câştigător
| oODonViperOo a răspuns:

As sugera Canyon-ul pentru aspectul mai elegant.Are si putere mai mare, nu cu mult dar e ceva si putinul acela si are bluetooth 3.0, autonomia nu este una grozava dar ai cablu jack si in cazul in care doresti o autonomie de durata mai lunga folosesti cablul.

1 răspuns:
| onix33 a răspuns:

In general astea care sunt destul de ieftine, sa stii ca nu fac mare diferenta. Ma gandesc ca vrei o boxa portabila la care sa se auda mai bine decat la telefon. Eu mi-am cumparat-o de cand pe asta http://www.gadgetworld.ro/boxa-portabila-bluetooth-90db-fm-radio.html Am dat mai mult pe ea, dar isi face banii.