| xXGaBiXx a întrebat:

exista vreo cale sa anulezi/sari un survey de pe un site de descarcare? Daca nu... cam cat te-ar costa 1?

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Chestiile alea de obicei sunt fake, eu niciodata nu ma incred in ele, intotdeauna am cautat alta sursa pentru fisierul respectiv, nu-ti recomand sa le completezi sau sa platesti pentru ele.

| taken a răspuns:

Ce vrei sa descarci?
Fa ce ti-a spus al3xander,cauta in alta parte acel fisier.

| AlecsPAD a răspuns:

Acele survey apar doar cand vrei sa descarci ceva care, de regula, nu este legal
Iti recomand sa nu mai descarci toate prostiile si fai ceva mai serios