| SooWhat a întrebat:

Imi dati si mie programe cu care pot intra in alt calculator fara aprobare.Inafar de TeamWiever! plsss

6 răspunsuri:
| coosmin24 a răspuns:

Am auzit de programul asta.trebuie sa-l cumperi. dar nu stiu cat este de eficient.sa spus multe despre el.mai sunt si alte programe de intrat. dar nu direct.iti trebuie ip.

| ABY4 a răspuns:

Raress95 are mare dreptte e foarte bun il folosesc de 2 ani sh merge perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall TPU ce trebuie sa fac casa imi mearga Teamviwer?

| Raressh69 a răspuns:

Multi vb despre Teamviwer Radmin VNC acestea sunt singurele programe gratuite care poti folosi ceva de genu sa intri in pc altuia victimi etc. Va intreb ati auzit de programu Control de la distanta 3. 0 acesta nu se gaseste gratuit trebuie plata e bine pana aicea A doua la mana programu asta este setat cand il instalezi si pe yahoo meesenger cand vb cu victima automat se activeaza IP victmei intr-o fereastra mai mica u nu trebuie sa faci decat sa iei IP si sal adaugi la IP Address apoi connect si te loghezi in pc victimei SAU RADMIN Funda?

| cOPPY a răspuns:

Pai daca ai stic boti sa intri daca nu nu

| cOPPY a răspuns:

Nu poti