| Deliqueena a întrebat:

Imi poate recomanda cineva niste casti bluetooth care sa nu aiba deloc fir la vedere(am pisici si il mananca), sa nu fie prea scumpe (nu ma refer la 20 de lei, dar pana in 800 de lei) dar de calitate, si daca se poate si cu microfon, dar ma descurc si fara. As vrea ca recomandarea sa fie din experienta voastră.

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ce fel de casti vrei? Care vin pe ureche sau in ureche? Pentru ce le folosesti mai mult?

| Bizon95 a răspuns:

Orice casti bluetooth over ear (care se pun pe cap) cu microfon
am luat unele de 100lei si merg foarte bine

problema e la marea majoritate ZDROBITOARE ca microfonul merge foarte prost, chiar la unele de 800lei sad

deci cauta pe eMAG si citeste review-uri, asta e cea mai buna solutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Experiența mea cea mai buna la sunet a fost cu căștile de la Samsung. cele noi akg. dar cele mai confortabile au fost airpods. acum depinde ce vrei tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceste casti

https://bit.ly/2o10Ou1

Nu le am, insa mi le-a împrumutat un coleg de munca cam o săptămână și sunt super faine. Adică funcția aia Noise Cancelling e chiar interesanta.

Și eu sunt fan Sony, folosesc Sony de ani. Acum am tot Sony cumpărate de la flanco, dar mai ieftin și e pe fir. Are și microfon. Calitativ Sony mi-a întrecut așteptările.

| morfeo a răspuns:

Samsung Galaxy Buds... cele mai bune