| Deeablonde a întrebat:

Buna TPU imi spune-ti si mie niste site de socializare populare? Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Omegele full de copi sponsorizat de google, apropo chat un site romanesc care e cam nr 1 sunt pers mature dar neserioase, pe mirc gasim Romania doar ca sunt multi robotii acolo, badoo un site strain sunt multi romanii si acolo costa sa trimiti mai mult de 5 mesaje la 5 persoane diferite atat poti per zi apoi taxare si acolo multe persoana neserioase. ipocrite,matrimoniale pe fb plin de barbati care cauta sex si baieti/barbatii si travestiti care se dau fete,matrimoniale pe net plin de tot felul de gunoaie umane, in concluzie ca pierdere de timp aiurea sunt bune, dar multe persoane au o viata virtuala se dau ceea ce nu sunt, cine e frumos, popular traieste in real life

1 răspuns:
| PinkPanther001 a răspuns:

Twitter,Facebook,Orkut,MySpace,Tumblr,Instagram,Skype,Swarm,Ask.fm